A A A K K K
людям із порушенням зору
Благодійна організація
"Благодійний фонд "Дубрівська громада"

Новини

Дрони для перемоги!

Передаємо 10 FPV-7 дронів із акумуляторами для воїнів одного із підрозділів Житомирщини! Слава нації! Смерть ворогам!

10:18 24.05.2024

Турнікети рятують життя!

Турнікет рятує життя,  без нього зупинити критичну кровотечу в польових умовах практично нереально. Військовий при ураженні має обмаль часу, щоб встигнути накласти турнікет, який врятує життя. Саме тому, вони мають бути якісними!!!  На запит 210 ОСБ Берлінго передали 50 турнікетів САТ, вартістю 75 000 грн. Життя не вимірюється грошима, тож продовжуємо допомагати задля Перемоги!

10:11 24.05.2024

Передача відремонтованої Nissan Navaro підрозділу ЗСУ

Ще одна відремонтована автівка передається на підрозділ ЗСУ. Потреба в автівках просто колосальна!  Нажаль спеціалізованої техніки від наших союзників надходить вкрай мало! Тому, волонтерська допомога вкрай важлива! Також передали більше 100кг розпалювачів вогню для приготування їжі та зігріву вночі. 

19:45 29.04.2024

Сучасні технології в навчанні школярів Дубрівського ліцею

       Сучасна освіта має бути доступною не лише для великих міст, а й для усіх без винятку населених пунктів України. Можливість отримання практичних навичок з керування FPV дронами школярами Дубрівського ліцею розширює їх подальший вибір професії та створює підгрунття для опанування технічних спеціальностей. Продовжуємо навчання.

21:54 29.03.2024

Створено навчальний центр з керування FPV дронами

    На базі Дубрівського ліцею створено навчальний центр з керування FPV дронами для школярів. Передано два навчальні комплекти FPV дронів. Управління дронами – це один з видів кіберспорту. А відсоток гравців серед підлітків, здібних до того, що може згодитися у сфері дронів, набагато більший, ніж серед дорослих… Але від комп’ютерної гри до реальності дуже великий шлях: це тактичне мислення, це розуміння карт, розуміння взагалі простору як такого.  До того ж - це цікаво та перспективно, заохочує до визначення напрямку професійної діяльності в майбутньому. 

14:26 11.03.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень